Revize hromosvodů

Revize hromosvodů provádíme v celém Plzeňském kraji a přilehlých lokalitách. Nejčastěji se pohybujeme ve městech (okresech) Plzeň, Tachov, Domažlice, Klatovy, Rokycany, Nepomuk, Sušice. 

Jak probíhá revize hromosvodu

Po objednávce revize hromosvodu provádíme nejprve vizuální kontrolu hromosvodu, následně probíhá měření a nakonec vytvoření revizní zprávy. Revizní zpráva na revizi hromosvodu vždy obsahuje výsledky měření, výpočet celkového odporu uzemnění měřené soustavy, materiál střešní krytiny, popis jímací soustavy a svodů, posudek revizního technika a zhodnocení bezpečnosti zjištěného stavu hromosvodů. Porovnáme také stav hromosvodu se stavem uvedeným v předchozí revizní zprávě, pokud existuje. Dáme vám vyjádření, zda je soustava schopna provozu či nikoliv a vypíšeme vám závady, které jsme revizí hromosvodu odhalili. Ty obsahují také neshody se stavem uvedeným v normě. 

Druhy revizí

Druhy revize hromosvodů mohou být výchozí (první revize), pravidelné (periodické) i mimořádné. Pokud máte potřebu řešit jakoukoli z nich, můžete se na nás obrátit. Revize hromosvodů provádíme od roku 1994.

Poptat revizi hromosvodu